< >
IMG_20171209_135243
12
Pro
sdílet článek
Jiří Patočka

Další z vyhraných lig elévů 2007!

O uplynulé sobotě jsme se sešli k pátému ligovému turnaji prvního koše elévů v následující sestavě: Kreibich, Pěnička – Pecka M., Tandler, Tichý, Pecka O., Vorel, Štygler, Novák, Robek, Výborná, Zápotocký, Štoček, Budín, Bohatý.

IMG_20171209_121644
V prvním zápase ve skupině jsme se setkali s týmem Start 98, proti kterému jsme hráli tři ze čtyř finálových duelů, takže jsme věděli, že hned na začátek nás čeká kvalitní soupeř. Do zápasu jsme nastoupili velmi vlažně a v tomto duchu se nesl i celý zbytek utkání. Hráči byli pomalí, nedůrazní, chybělo nám zapálení pro hru…zkrátka bylo to nemastné, neslané. I přesto jsme soupeře většinu času přehrávali, což si vysvětluji jedině podobným naladěním soupeře. Konečný stav utkání 3:1 v náš prospěch. Z tohoto utkání jsem byl velmi zklamán a řekl jsem to i hráčům po zápase v kabině. Tento zápas jsme si za náš výkon opravdu zasloužili prohrát.

IMG_20171209_135014
V druhém zápase jsme se setkali s týmem domácích Kobylis. Soupeř proti nám nastoupil zcela evidentně v mladší sestavě a ani obrovitánský gólman tak nemohl zastavit náš drtivý tlak. Opět se hrálo v podstatě na jedné polovině s ojedinělými výpady soupeře na naši bránu. Hráči oproti prvnímu zápasu zvýšili tempo a přidali snahu a chuť „rvát“ se o balónky, takže jsme zaslouženě brali výhru 8:0 a šli jsme po páté v řadě do finále.

IMG_20171209_132122
Finálový souboj jsme sehráli s naším tradičním soupeřem Chodovem, který jsme prozatím potkali v každém turnaji. Zápas vypadal podobně jako všechna naše střetnutí. Svírali jsme Chodov na jeho polovině a dobývali bránu výborně chytajícího brankáře. Tentokrát bohužel s mnohem menším zaujetím než dříve, takže z mnoha šancí skončily za gólmanovými zády pouze dvě střely. Konečný stav utkání 2:0. Za toto finále jsem bohužel opět nemohl být spokojen. Přišlo mi, jako by předchozí výsledky proti Chodovu náš tým uspokojily natolik, že jsme ani neměli pocit, že bychom se o vítězství museli na hřišti porvat. Bohužel soupeř byl v útoku bezzubý, takže naši bohorovnost nepotrestal a opět jsme v turnaji zvítězili.

IMG_20171209_135243
Celkově turnaj nehodnotím, i přes další výhru, příliš pozitivně. Jediné, co bych vypíchl je práce gólmanů a opět pouze jeden inkasovaný gól (v této sezóně už potřetí). Oproti minulému turnaji, kde byla na hráčích vidět enormní snaha a chuť, jsme však tentokráte vypadali spíše jako když jsme se sešli na čajovém dýchánku v zenové zahradě. Bohužel máme s trenéry pocit, že nás takovýto přístup, pokud se ho nevyvarujeme, bude brzy stát dobré umístění na některém z turnajů. Doufám proto, že si má slova z šatny vezmou hráči k srdci a budeme na sobě pracovat dál naplno, abychom vyhrávali turnaje zaslouženě a abychom soupeřům mohli ukázat vše co se v nás skrývá. Vím, že jste skvělí florbalisté, pojďte to ukazovat i na lize, nejen v tréninku!

Budeme se těšit na předvánoční tréninky (a doufáme v ochutnávky cukroví od maminek ☺)
Honza, Ondra, Jirka, Michal a Kačka

divider
8c71ece8-e14e-423f-a246-e2355f983a9b
12
Bře

Domácí turnaj s obratem pro 2008čky

Na dalším, tentokrát domácím turnaji, nás čekal velice těžký los.

V prvním zápase nás čekal tým Chodova. Zápas byl od začátku ve

divider
image1
11
Bře

Elévové 2009 postupují do II.koše

Brzké vstávání a ospalé obličeje. Tak pro nás začínal nedělní turnaj na TJ Spoje, pořádaný Fbš Bohemians. Sestavě 12ti borců+ uzdravené brankářské jedničky jsme

divider
IMG_1808
13
Úno

Elévové 2008 v prvním koši opět třetí

Nedělní turnaj absolvovaly 2008-čky ve sportovní hale v Kobylisích. Na úvod nás čekal známý soupeř FBK Vosy. Zápas proti tomuto týmu se odehrával s předpokládaným scénářem

divider starší články divider