18
Bře
Vojtěch Pavlík

Junioři vyřadili Ústí a jsou v semifinále!

A tým juniorů vyzval v sobotu v ČAKOAréně v playoff extraligy juniorů Florbal Ústí. Ve čtvrtfinálové sérii hrané na dvě vítězná utkání získal první bod!

Velmi vyrovnané utkání ve velkém tempu po celých 60 minut. Soupeři si nic nedarovali a přetahovali se vždy pouze o jednu branku. MVP utkání je opět fantasticky hrající dorostenec Matouš Burian (3+1).

Utkání sledovalo skvělých 140 diváků!

Nedělní utkání, kde oba celky posílili hráči z mužských A týmů bylo velmi vyrovnané. Bleci nakonec vyhráli 4:3 a jsou v semifinále!

Kde o víkendu vyzveme tradičního soupeře – Florbal Chodov! Semifinálová série se hraje na 3 vítězná utkání.

ba_juni_3
15
Dub

Rozhodovat bude 5. zápas

Juniorský tým nezvládl tíhu utkání a prohrál s FBŠ Bohemians 2:5. Zápas, který místy připomínal bojiště, rozhodla branka Bohemky ve vlastním oslabení ve 3. třetině zápasu. 5.

ba_juni_1
15
Dub

Junioři krůček od titulu!

Třetí utkání finálové série juniorské extraligy mezi BA a FBŠ tentokrát hostila ČakoSquareGarden. Po prvních dvou zápasech, byla série vyrovnaná 1:1.

Domácí

baxfbc01
13
Bře

Elitní týmy BA v playoff!

A tým v přivítal v "domácím" dvouutkání START98 z Kunratic, který kvůli nesplnění reglementu soutěže však nemůže postoupit do Superligy. Sobotní zápas v Čakovicích, kde náš A