< >
zeny
07
Pro
sdílet článek
Jiří Patočka

Bleci mají ženský tým po osmi letech!

V neděli 26. 11. 2017 opět po osmi letech, odehrály na domácí půdě BB Arény v Letňanech svůj turnaj ženy v dresech BLACK ANGELS.
V našich typických barvách nastoupily : #20 Bára Šimonková (G), #87 Terka Šverclová (C), #4 Martina Raušová, #12 Markéta Mozolová, #16 Aneta Tesařová, #18 Kristýna Urbanová, #27 Kristýna Mokrišová a #77 Zuzka Jirásková.

Některé holky již mají odehráno mnoho zápasů za svou florbalovou kariéru v různých týmech, ale pro hrstku hráček to byla úplná premiéra. Nic to ale nemění na tom, že do každého zápasu vlétli s tím, že se poperou o každý možný bod.

V úvodním zápase se představily soupeřky z FA Mladé Boleslavi. Zápas byl velice vyrovnaný a nepadalo ani mnoho branek. Vždy se nám podařilo odskočit o jednu branku, ale soupeř pokaždé dokázal během chvíle odpovědět a vyrovnat. Skóre se takto pohybovalo až do stavu 3:3.

Teprve až když se blížil konec, dámy z Mladé Boleslavi získávaly větší převahu, kterou nakonec využily a vstřelily vítěznou branku na 4:3.
Druhý zápas proti Plzeňským slečnám nezačal pro nás vůbec dobře a ani tak neskončil.
Kombinace soupeřek byla velice rychlá a zakončení bylo k tomu všemu ještě velmi přesné.

Když už jsme prohrávali 5:0, na hráčkách, a především na naší golmance byla znatelně vidět frustrace. i přesto se nám podařilo vstřelit gól a na tvářích našich andílků byl vidět náznak radosti z povedené akce a následně gólové dorážce. Ovšem soupeřky nás zasypaly dalšími střelami, míček z branky jsme museli lovit ještě 4x a stav utkání byl rázem 9:1.
Ke konci zápasu se nám podařilo ještě hrozivé skóre upravit na konečných 9:3, ale i tak mohla Plzeň slavit poměrně hladké vítězství.

Poslední zápas turnajového dne holky čekaly soupeřky z Rakovníku. Holky naskočily do zápasu s velkou bojovností a chutí, ale i přesto se Rakovník dostal dovedení o 3 branky. Ke konci 1 části holky ale přece jenom zvládly skórovat z rozehrávky a první polovina končila poměrem 3:1 ve prospěch Rakovníku.
Druhou polovinu holky rozehrály moc hezky. Předváděly super akce a skóre se povedlo dotáhnout až k remíze, tedy 3:3. Poté se s góly roztrhl pytel a vždy po jednobrankovém odskoku následovala opět remíza. Dlouho jsme držely remízu 5:5, pak se ale soupeřkám podařilo opět zvednout skóre a odskočit na 6:5. I když naše holky stále bojovaly a snažily se vstřelit gól z každé příležitosti, soupeřkám se povedlo ještě o jeden gól navýšit a čas byl bohužel neúprosný a další branky jsme už přidat nestihli. Zápas skončil ve prospěch soupeřek 7:5.
I přestože se nám za tento turnaj nepovedlo uhrát ani bod, holky se určitě nemusí za nic stydět, premiéra ukázala, na čem musí zapracovat a v čem se zlepšovat. Věříme, že se budou posouvat dál a dál a brzy urvou i nějaké ty body!

zeny

divider
dorky
16
Dub

Juniorky ukončily sezónu úspěšně!

V neděli vyrazily na poslední tažení také naše juniorky. Přesněji spíše dorostenky, protože většina holek je z mladší kategorie. Náš klub otevřel letos

divider
starší žákyně
20
Bře

Starší žákyně třikrát vítězně!

V sobotu 17. 3. 2018 hrály starší žákyně v hale Sokola v Praze 4 - Michly. Zatímco dospělí hledali v okolí haly místo

divider
24167501_1928409933850653_1754595515_o
01
Pro

Starší žákyně pořádaly!

25.11. jsme nastoupily do zápasů s kapitánkou Aničkou Vinklerovou proti týmu Olymp a Vosy Praha doma v Letňanech. Sobotní ambice byly vysoké, a

divider starší články divider