< >
image1
11
Úno
sdílet článek
Jakub Zalubil

Benešovské tažení pro 2009tky

Nedělní turnaj v Benešově pro nás představoval především brzké vstávání a vzhledem k výsledkům také pozdní odjezd.
Turnaj, na kterém jsme chtěli konečně prolomit herní tápání se nevyvíjel vůbec špatně.

V prvním utkání jsme se potkali s pro nás známou Orkou Čelákovice. Oproti minulému turnaji jsme byli silnější v hlavách a tak nás neskolil ani fakt, že jsme museli třikrát dotahovat. Ba naopak jsme v druhé půli sahali po vítězství, avšak naše neklidné zakončovací dovednosti tomu daly, že jsme z tohoto zápasu brali bod za remízu 3:3.

V druhém utkání jsme se poměřili s domácím týmem Benešova, který do koše spadl kvůli pořádání. Stejný úvod jako v prvním zápase zapříčinil, že jsme místo vedení 2:0 brzy prohrávali 0:2. Nedáš dostaneš v tomto zápase platilo nespočetněkrát.
Po rychlém vedení domácích jsme se však opět nesložili a po zbytek první půle jsme domácím celých 6 minut nepůjčili míček a byla jen otázka času, kdy nám to spadne do soupeřovi svatyně. Bohužel čekání bylo více než dlouhé. Když se nám přeci jen podařilo snížit, hned na začátku druhé půle, následovala opět přehlídka našich neproměněných brankových příležitostí. A tak opět úřadovalo ono ‘nedáš, dostaneš’. Dva soupeřovi góly v rychlém sledu za sebou nám zlomili vaz. Za stavu 1:6 si bereme TO a vítězíme alespoň ve hře na ‘housle/gáje’, s úsměvem:)

Neboť nás výsledek s domácími odsoudil k poslednímu zápasu dne, mohli jsme si alespoň krátce prohlédnout tamější náměstíčko a posilnit se v jedné Benešovské restauraci.

Pozitivně naladění jsme se vrhli do boje proti známému týmu z Rudné. Tým vedený fanatickým trenérem nás nemohl rozhodit. Po první půli, která se odehrávala v duchu ‘já mám míček a vy jste všichni kužely’, jsme se osvěžili na střídačce a zodpovědným výkonem jsme dokráčeli k vítězství 4:0.

Krátce bych turnaj zhodnotil velmi pozitivně, neboť se nám daří plnit pokyny a tréninkové drily na hřiště. Nejdůležitější je pro nás pozitivní naladění a myšlení (u některých hráčů je stále na čem pracovat), které jsme schopni po většinu turnajů udržet. Co nás však opravdu sráží je naše impotence v zakončení.
Nezbývá nám, než se na tuto oblast zaměřit v tréninku.

Dík za turnaj patří především rodičům, Pavlovi a zúčastněným klukům:
Matěj (G 2010), Kristián, Miki, Kryšpín, Vojta(střelec :D), Tom, Tomáš, Honza, Dave, Míša, Víťa a Lišák!

image1

divider
IMG_1808
13
Úno

Elévové 2008 v prvním koši opět třetí

Nedělní turnaj absolvovaly 2008-čky ve sportovní hale v Kobylisích. Na úvod nás čekal známý soupeř FBK Vosy. Zápas proti tomuto týmu se odehrával s předpokládaným scénářem

divider
unnamed
01
Úno

2008čky bez prohry třetí

V prvním zápase čekala náš starší ročník elévů Orka z Horních Počernic. Věděli jsme, že soupeř to je zrádný a nepříjemný, hrající až

divider
elv 2008
16
Led

Elévové 2008 a jejich report z turnaje

Prvním soupeřem tohoto dne jsou Střešovice, kterým ve 3. minutě dáváme první branku, ovšem ve 4. minutě inkasujeme gól a hned v 5. minutě

divider starší články divider