06
Lis
Jakub Zalubil

BA Rookies ukořistili třetí místo

Sešli jsme se v následující sestavě: Pepa Táfl (G), Matěj Špatz(C), Vašek Zahrádka, Adam Kolmann, Michal Kadrnožka, Luděk Růžička, Štěpán Borovička, Tomáš Zapletal, Adam Cerman, Kuba Kadrnožka, Lukáš Jurečka, Viktor Vyhnálek, Pepa Rektořík, Ondra Liška a Kuba Pospěch. Postavili jsme tři útoky a k nim točili pět obránců.
BA Rookies : Technology Florbal Mladá Boleslav blue 4:8
První zápas jsme začínali v příjemných jedenáct hodin. Kluci se do zápasu s těžším soupeřem pustili odhodlaně a během krátké chvilky třikrát rozezvonili tyčku soupeřovy branky. Bohužel nám tyhle neúspěšné pokusy trochu sebraly vítr z plachet, soupeř se dostal do tempa a začal nás postupně přehrávat. Někteří jeho hráči byli technicky lepší a svou převahu korunovali góly většinou z dorážek. Chyběl nám důraz hlavně před vlastní brankou a v poločase jsme prohrávali 1:4. V druhé půli jsme byli o něco aktivnější a hra se vyrovnala. Za zmínku stojí individuální důraz Pepy Rektoříka, který na půlce sebral soupeřovi balonek a brejk dokázal zakončit gólem. Na otočení výsledku to ale nemohlo stačit.
Góly: Adam Cerman, Michal Kadrnožka, Pepa Rektořík, Matěj Špatz
Asistence: Tomáš Zapletal, Lukáš Jurečka

45373368_1945686608833243_3222424472250220544_n

BA Rookies : SK Dvojka Praha D 5:1
Před utkáním s dívčím týmem SK Dvojka jsem na kluky apeloval, aby holky nepodcenili. Bohužel to nestačilo. Zápas jsme začali bez důrazu a dívkám jsme až přehnaně galantně nechávali hodně
prostoru. Ty toho naštěstí moc neuměly využít, ale naše zaspání všech šesti hráčů na hřišti při jejich standardce přesto znamenalo míček v naší síti. Obdržený gól a moje hlasitá domluva trochu pomohly a hra se vyrovnala. Větší důraz vedl ke stavu 2:1 v poločase. Přestože nám holky občas pěkně zatápěly, dařilo se nám větším důrazem našich centrů před jejich brankou postupně navyšovat vedení. Bohužel náš důraz překročil povolenou mez a rozhodčí nám vyloučil nejprve jednoho a potom i druhého hráče. Oslabení i ve třech jsme ale přestáli úspěšně a tím se vývoj zápasu definitivně zlomil na naši stranu.
Góly: Adam Cerman 2x, Viktor Vyhnálek 2x, Kuba Kadrnožka
Asistence: Kuba Kadrnožka

BA Rookies : Olymp Florbal Poseidon 1:0
Zápasu o třetí místo předcházela porada s cílem hrát důrazně, hlídat forhendovou stranu soupeřových hráčů a důsledně vykrývat určené prostory jednotlivými posty. Zápas byl vyrovnaným
soubojem, ve kterém jsme měli jen mírně navrch. Bohužel se nám dlouho nedařilo dát gól. Nakonec byl tím úspěšným kapitán Matěj Špatz. Skóroval po pěkné kombinaci celého útoku z prostoru přímo před brankou. Soupeř bojoval statečně a občas se mu podařilo nás přehrát, ale vždycky nás podržel Pepa Táfl v bráně. Hubené vítězství nevypovídá o bojovnosti a nejlepším výkonu celého dne.
Gól: Matěj Špatz
Asistence: Ondra Liška

Závěrem bych chtěl všem klukům poděkovat za zlepšující se výkony a snahu plnit moje pokyny. Přestože někteří s florbalem teprve začínají, tak se nám dařilo zlepšovat hru křídel a centrů hlavně
v obranné fázi.

Kuba Růžička (zaskakující trenér)

18765902_1740173862941860_2453627811840047716_n
14
Lis

Starší žáci 2005 jdou do třetího koše!

Čtvrté kolo ligy starších žáků jsme odehráli Na Třebešíně v hale VŠE. Po pořádání 6. koše jsme zužitkovali dva předešlé postupy a změřili síly se soupeři

45956483_2413792098634916_3541565225520070656_n
12
Lis

Starší žáci 2004 ovládli třetí koš

Čtvrtý turnaj ligy starších žáků odehrály naše 2004 ve třetím koši. Po kvalitním výkonu ho s přehledem vyhráli.