< >
ActivePass Logo no1-10-10-10
06
Úno
sdílet článek
Vojtěch Pavlík

Activepass pro členy BLACK ANGELS

ACTIVEPASS PRO BA

Co je to ActivePass?

Za zvýhodněný měsíční paušál je možné navštěvovat a trávit volný čas aktivně a zábavně. V nabídce má mimo jiné: muzea, bazény, sauny, wellness centra, planetária, exkurze, různé kurzy, jakýkoliv sport, motokáry, laser games, dokonce můžete jít s ActivePassem i lyžovat. Platí po celé ČR.

Celkem 850 míst a 5000 zážitků!

Máme k dispozici 2 nabídky karet – ActivePass a ActivePass Plus. Varianta Plus zahrnuje více zážitkových aktivit. ZDE si můžete zobrazit brožůru.

Nabídky v okolí: Squash Modrý svět, Solný chrám Letňany, Letňany Lagoon, Surf Arena Praha, Hvězdárna Ďáblice, Koupaliště Čakovice, I’m Fit.
Kdo může ActivePass využívat?

ActivePass může využít kdokoliv kdo je starší 15ti let. Může si objednat hráč, trenér i rodič. Kdokoliv z komunity BLACK ANGELS.

Kolik to stojí a jak to bude fungovat?

Varianta klasické karty 600,- Kč / měsíčně a varianta Plus 800,- Kč / měsíčně.

Vždy k 8. dni v měsíci je třeba zadat výrobu karty (nového uživatele co ještě nemá kartu) – výroba karty je zdarma a je nezávazná – i kdyby si jí nakonec neaktivoval. POZOR: Výroba duplikátu ztracené karty je za 300 Kč.

Příklad: do 8.2.2018 je třeba zadat výrobu nové karty abych mohl začít chodit od 1.3.2018

Vždy k 18. dni v měsíci je možné kartu na další měsíc deaktivovat (z důvodu zranění například). Peníze za nevyužité měsíce vám budou vráceny v plné výši.

Příklad: do 18.2.2018 je možné deaktivovat kartu na dobu neurčitou od 1.3.2018.
POZOR: Při reaktivaci karty se platí poplatek 300 Kč.

Objednávka služeb je na dobu neurčitou a je možné objednanou službu bezplatně zrušit (vždy k 15. dni v měsíci).

Platby budou probíhat na klubový účet BA s VS data narození a poznámkou k platbě: „Příspěvky AP“. Pokud máte zájem chodit už od února, bude platba probíhat za měsíc únor + březen najednou dopředu k 15.1.2018.

Další platby budou probíhat vždy kvartálně – tj na 3. měsíce dopředu. Se splatností 15.3., 15.6., 15.9..

Objednávky probíhají přes formulář ZDE.

Pro více informací se obraťte na emailem vojtech@blackangels.cz

divider
137x117_hrajeme
12
Lis

Hrajeme o víkendu 17.-18. listopadu

Sobota   Dorost A - Unihoc Aréna (Na Kotlářce 1), sraz ve 12:00 13:00 - Panthers Praha 16:00 - Kanonýři Kladno Nominace: Ernée, Chmel Heřmanský Urban Veverka Prošek Doňar Doležel Burian Muller Horák

divider
unnamed (2)
06
Lis

2007 mají za sebou kutnohorskou misi

Po delší době strávené v druhém koši, se nám na minulém turnaji v Kunraticích ‘podařilo’ sestoupit a tak jsme bezesporu měli o motivaci

divider
prohlídky
17
Říj

Volné termíny na zdravotní prohlídku

Jako každý rok je povinnost každého aktivního hráče absolvovat roční sportovní prohlídku, bez které hráči nemohou nastoupit do soutěžních zápasů Českého florbalu. My jako klub

divider starší články divider