< >
image1
08
Říj
sdílet článek
Jakub Zalubil

Elévové 2009 odehráli druhý ligový turnaj

S novým trenérským složením se Elfové 09 vrhli do bojů ve vyšším koši, do kterého přešli hladce na turnaji předchozím.

Turnaj, který pro nás všechny představoval výzvu, v porovnání s vyspělejšími soupeři, jsme byli odhodláni, odehrát v nabité soupisce 16-ti hráčů!
Sbírání herních zkušeností je pro nás základ a nutno podotknout, že hned v prvním zápase jsme dostali lekci od soupeře z Čelákovic.
Vlažným a poněkud nervózním výkonem jsme vstoupili do prvního dějství. NEkomunikace a zamotaná hlava, ruku v ruce s malou chutí vstřelit branku soupeři, zapříčinila prohru v prním zápase L(1:3).

Kluci byli po právu chváleni po druhé části prvního zápasu za zlepšenou hru v obranném pásmu a plni energie jsme vlétli do zápasu druhého. Névšak všichni a opět jsme inkasovali hned v prvním střídání. Skvělý brankář nás držel ve hře, avšak slabé ručičky a nepřílišná útočná aktivita, která opět nedala za více než 1gól, vedla k tomu, že jsme se rázem ocitli v zápase o udržení koše L(1:2)-Benešov.

V závěrečné bitvě jsme čelili soupeři z Jesenice. II.minuta zápasu, stav 2:0 v náš prospěch. NEflorbalovým projevem jsme se dostali do vedení a bylo nutno si popovídat o naší hře. Time out z naší strany. Zlepšený pohyb v naší rozehrávce nahradily individuální chyby a v polovině zápasu na tabuli svítil nerozhodný stav 3:3. Druhou polovinu začínáme aktivně, a co je pro nás důležité, florbalově! Pohledné kombinace nám kreslily úsměvy na tvářích. Jejich neproměnění nikoliv.
Na závěr utkání jsme svědky více bojovného, než pro oči příjemného zápasu. Skvělý Táda v bráně nám vychytal vítězství a tak jsme slavili první výhru v novém trenérském/hráčském složení.

Turnaj nám ukázal, na čem musíme zapracovat a co zlepšit. Důležité pro nás je vědomí, že jsme zapojili nové hráče a turnaj odehráli v kompletním počtu 16-ti hráčů.
Táda-Miki,Míša,Tom,Ondra,Fíla,Honza-Tom,Matěj,Ondra,Vojta,Táda,Dave,Mára,Kryšpín,Vítek

Těšíme se na domácí palubovku, kde se představíme za 14 dní.

 

image1

Michal, Lukáš

divider
IMG_1808
13
Úno

Elévové 2008 v prvním koši opět třetí

Nedělní turnaj absolvovaly 2008-čky ve sportovní hale v Kobylisích. Na úvod nás čekal známý soupeř FBK Vosy. Zápas proti tomuto týmu se odehrával s předpokládaným scénářem

divider
image1
11
Úno

Benešovské tažení pro 2009tky

Nedělní turnaj v Benešově pro nás představoval především brzké vstávání a vzhledem k výsledkům také pozdní odjezd. Turnaj, na kterém jsme chtěli konečně prolomit

divider
unnamed
01
Úno

2008čky bez prohry třetí

V prvním zápase čekala náš starší ročník elévů Orka z Horních Počernic. Věděli jsme, že soupeř to je zrádný a nepříjemný, hrající až

divider starší články divider