< >
image1
08
Říj
sdílet článek
Jakub Zalubil

Elévové 2009 odehráli druhý ligový turnaj

S novým trenérským složením se Elfové 09 vrhli do bojů ve vyšším koši, do kterého přešli hladce na turnaji předchozím.

Turnaj, který pro nás všechny představoval výzvu, v porovnání s vyspělejšími soupeři, jsme byli odhodláni, odehrát v nabité soupisce 16-ti hráčů!
Sbírání herních zkušeností je pro nás základ a nutno podotknout, že hned v prvním zápase jsme dostali lekci od soupeře z Čelákovic.
Vlažným a poněkud nervózním výkonem jsme vstoupili do prvního dějství. NEkomunikace a zamotaná hlava, ruku v ruce s malou chutí vstřelit branku soupeři, zapříčinila prohru v prním zápase L(1:3).

Kluci byli po právu chváleni po druhé části prvního zápasu za zlepšenou hru v obranném pásmu a plni energie jsme vlétli do zápasu druhého. Névšak všichni a opět jsme inkasovali hned v prvním střídání. Skvělý brankář nás držel ve hře, avšak slabé ručičky a nepřílišná útočná aktivita, která opět nedala za více než 1gól, vedla k tomu, že jsme se rázem ocitli v zápase o udržení koše L(1:2)-Benešov.

V závěrečné bitvě jsme čelili soupeři z Jesenice. II.minuta zápasu, stav 2:0 v náš prospěch. NEflorbalovým projevem jsme se dostali do vedení a bylo nutno si popovídat o naší hře. Time out z naší strany. Zlepšený pohyb v naší rozehrávce nahradily individuální chyby a v polovině zápasu na tabuli svítil nerozhodný stav 3:3. Druhou polovinu začínáme aktivně, a co je pro nás důležité, florbalově! Pohledné kombinace nám kreslily úsměvy na tvářích. Jejich neproměnění nikoliv.
Na závěr utkání jsme svědky více bojovného, než pro oči příjemného zápasu. Skvělý Táda v bráně nám vychytal vítězství a tak jsme slavili první výhru v novém trenérském/hráčském složení.

Turnaj nám ukázal, na čem musíme zapracovat a co zlepšit. Důležité pro nás je vědomí, že jsme zapojili nové hráče a turnaj odehráli v kompletním počtu 16-ti hráčů.
Táda-Miki,Míša,Tom,Ondra,Fíla,Honza-Tom,Matěj,Ondra,Vojta,Táda,Dave,Mára,Kryšpín,Vítek

Těšíme se na domácí palubovku, kde se představíme za 14 dní.

 

image1

Michal, Lukáš

divider
unnamed (2)
08
Říj

2008čky vyhrály také svůj druhý turnaj!

V neděli 7.10. hráli elévové svůj druhý ligový turnaj, který se konal ve sportovní hale v Kunraticích.

V prvním zápase

divider
2009
27
Zář

2009 zvládli první elévský turnaj!

Ročník 2009 vstoupil sobotním turnajem do svých prvních zápasů v kategorii elévů. Hned jak vstoupili na hřiště projevili se zkušenosti, které hráči nasbírali, když hráli

divider
2008
24
Zář

Elévové 2008 zahájili sezónu na výbornou

První ligový turnaj odehráli elévové 2008 na domácí hale v sobotu 22. září. Krom připravenosti týmu na ligové zápasy prověřil i spolupráci rodičů během pořádání

divider starší články divider