< >
image1
08
Říj
sdílet článek
Jakub Zalubil

Elévové 2009 odehráli druhý ligový turnaj

S novým trenérským složením se Elfové 09 vrhli do bojů ve vyšším koši, do kterého přešli hladce na turnaji předchozím.

Turnaj, který pro nás všechny představoval výzvu, v porovnání s vyspělejšími soupeři, jsme byli odhodláni, odehrát v nabité soupisce 16-ti hráčů!
Sbírání herních zkušeností je pro nás základ a nutno podotknout, že hned v prvním zápase jsme dostali lekci od soupeře z Čelákovic.
Vlažným a poněkud nervózním výkonem jsme vstoupili do prvního dějství. NEkomunikace a zamotaná hlava, ruku v ruce s malou chutí vstřelit branku soupeři, zapříčinila prohru v prním zápase L(1:3).

Kluci byli po právu chváleni po druhé části prvního zápasu za zlepšenou hru v obranném pásmu a plni energie jsme vlétli do zápasu druhého. Névšak všichni a opět jsme inkasovali hned v prvním střídání. Skvělý brankář nás držel ve hře, avšak slabé ručičky a nepřílišná útočná aktivita, která opět nedala za více než 1gól, vedla k tomu, že jsme se rázem ocitli v zápase o udržení koše L(1:2)-Benešov.

V závěrečné bitvě jsme čelili soupeři z Jesenice. II.minuta zápasu, stav 2:0 v náš prospěch. NEflorbalovým projevem jsme se dostali do vedení a bylo nutno si popovídat o naší hře. Time out z naší strany. Zlepšený pohyb v naší rozehrávce nahradily individuální chyby a v polovině zápasu na tabuli svítil nerozhodný stav 3:3. Druhou polovinu začínáme aktivně, a co je pro nás důležité, florbalově! Pohledné kombinace nám kreslily úsměvy na tvářích. Jejich neproměnění nikoliv.
Na závěr utkání jsme svědky více bojovného, než pro oči příjemného zápasu. Skvělý Táda v bráně nám vychytal vítězství a tak jsme slavili první výhru v novém trenérském/hráčském složení.

Turnaj nám ukázal, na čem musíme zapracovat a co zlepšit. Důležité pro nás je vědomí, že jsme zapojili nové hráče a turnaj odehráli v kompletním počtu 16-ti hráčů.
Táda-Miki,Míša,Tom,Ondra,Fíla,Honza-Tom,Matěj,Ondra,Vojta,Táda,Dave,Mára,Kryšpín,Vítek

Těšíme se na domácí palubovku, kde se představíme za 14 dní.

 

image1

Michal, Lukáš

divider
Bleci 25.11.2018-DSC_0559
27
Lis

2008 mají další zkušenosti z prvního koše

Nedělní dopoledne 25. 11. 2018. Začal náš první zápas proti Chodovu a hned v 1. minutě po 3 vteřinách prošla střela Lukáše Janoštíka do

divider
46091087_541851456288084_5010391659330928640_n
14
Lis

Elévové 2008 po dobrých výkonech druzí

V nedělním krásném počasí, jsme se vydali do pěkné haly v Kobylisích, abychom odehráli čtvrtý turnaj a napravili herní dojem z minulého nepovedeného turnaje.

První

divider
unnamed (2)
13
Lis

2009tky se bavily hrou v Hlubočince

Plní energie z volné soboty jsme se vydali do daleké Hlubočinky, která však disponuje vzorovým sportovním areálem.Turnaj, který řídil oddíl SK Dvojka Praha,

divider starší články divider