04
Lis
Jakub Zalubil

2010 úspěšní v prvním koši

3.listopadu nás čekal na Chodově první koš. Na prvním turnaji se nám podařilo vybojovat třetí místo., říkal jsem, že příště to bude lepší a bylo? To se dozvíte níže.

První zápas proti neznámému soupeři z Boleslavi, teoreticky nejslabší soupeř, který jen těsně postoupil z nižšího koše, prakticky však nejtěžší zápas. Na soupeře jsme šli s nováčkem v bráně Matějem Procházkou, který nás svými výbornými zákroky mockrát v zápase podržel. Na soupeře jsme vlítli tak jak bych si to přesně představoval, po 5 minutách zápasu jsme vedli 2:0. Soupeř však hrozil z brejků, které se nám stále nepodařilo zachytávat, a tak asi po 6 pokusech, kdy soupeř běžel sám na branku bylo do poločasu vyrovnáno na 2:2. V druhé půlce jsme měli a chlup více štěstí, za nerozhodného stavu nám byl po právu přisouzen nájezd a ten Vojta Kopička proměnil, než se soupeř vzpamatoval přidali jsme druhý gól, dvoubrankový náskok jsme udrželi, a tak nakonec první zápas skončil 6:4 v náš prospěch. Zápas dosti divoký, zápas výborných brankářů, občas jsem opravdu nechápal, co brankáři chytili. Hodně nám v tomto zápase pomohl tlak do brány hlavně od Vojty Višňovského, který se trefil hned 4krát.

Druhý zápas jsme hráli proti soupeři, který nás minule porazil, Wizards, a tak bylo co oplácet, udělal jsem pár změn v lajnách a výměnu v brance v podobě naší jediné odvážné, avšak skvěle chytající holky Lei Kurzové. Od začátku se zápas vyvíjel v náš prospěch, a jen díky naším hloupým chybám na středu hřiště jsme v půlce vedli „jen“ 4:2. O výsledek jsem se nestrachoval, jelikož bylo vidět kdo je na hřišti pánem a kdo diktuje tempo. Proházené lajny si spolu skvěle sedli, trefilo se 6 kluků z 9 což je super, že nám hra nestojí jen na jednom nebo dvou hráčích. Minutu před koncem jsme vedli 9:3 a z tribun se začalo ozývat populární deset, deset, i když jsme desátý gól opravdu vsítili, po domluvě s rozhodčím, že gól padl z malého brankoviště nebyl uznán. Stav na konci zůstal 9:3 a my se mohli radovat, a připravovat na premiérový zápas o první místo.  Odveta, jak má být.

Poslední zápas nás čekali obhájci prvního místa Floorball club Falcon. Tlak na začátku zápasu se nám vůbec nepovedl, naopak jsme se pod tlakem nacházeli my. První 2-3 minutky jsme se na hřišti hodně hledali, byly pomalejší a všude pozdě, jen díky Lee Kurzové jsme neprohrávali. Toto trápení zlomil Šíma Tupý, trošku náhodným gólem, který on sám možná ani nevím, jak padnul, avšak i takový gól se počítá, a tak jsme šli do vedení 1:0. Za nedlouho se hra trošku více otevřela, my začali hrát to co umíme a začali jsme soupeře přehrávat. Stále nás zlobil jeden kluk, který dokázal nabrat takovou rychlost a oběhnout všechny hráče, že by se ani Bolt nemusel stydět. Naštěstí pro nás nebyl až tak šikovný na florbalce, a tak jeho snahu lehce hatila Lea. V přestávce jsem kluky a Leu v bráně pořádně vyburcoval a pokřikem HEEEJ jsme vběhli do druhé půle, za stavu 4:3 pro nás, jako uragán. Soupeři jsme v podstatě do konce zápasu nic nedovolili, přestal mít šťávu a děti přestali moct. To nás vůbec netrápilo, rodiče se konečně dočkali té desítky, konec zápasu 10:4. Po zápase to děti pořádně oslavili pokřikem Hej Hej Hej Blaci jsou nej a poděkovali rodičům za fandění, které by příště mohlo být ještě větší.

A tak přípravka 2010 ovládl první koš. Herně vidím v tomto týmu obrovské zlepšení. Pozitivně taky hodnotím to, že jsme ani jednou za 3 zápasy neprohrávali, soupeř nás vždy musel dotahovat, ale nikdy se mu to nepovedlo. Děkuji dětem za předvedenou hru, rodičům za fandění a soupeřům za zápasy.

kk

Martin Jiřinec

kk
19
Lis

2010 odehrály další zápasy v elitním koši

První zápas začínáme s Chodovem. Tlačíme od začátku, ale chybí důraz a zakončení. Při druhém střídání zvyšujeme tlak, ale opět bez první střelené

unnamed (2)
07
Lis

2011 zaválely na domácím turnaji

V nedělním již poměrně sychravém ránu, jsme se sešli na domácí hale BB Aréna v Letňanech abychom odpořádali turnaj 3. koše přípravek našeho týmu BA

41902073_685026128520311_6525961712577806336_n
15
Říj

Přípravka 2010 odehrála turnaj v 1.koši

Jako prvním jsme se střetli s WIZARDS DDM Praha 10 Orange. Do prvního zápasu jsme nenastoupili šťastně, už po 40 sekundě jsme inkasovali na