27
Zář
Jakub Zalubil

2009 zvládli první elévský turnaj!

Ročník 2009 vstoupil sobotním turnajem do svých prvních zápasů v kategorii elévů. Hned jak vstoupili na hřiště projevili se zkušenosti, které hráči nasbírali, když hráli tuto soutěž minulý rok nad rámec svých zápasů.

Do zápasů se vstoupili ve složení: Táda 34, Honzík 51, Johy 4, Táda 16, David 17, Tom 18, Kryštof 22, Tom 27, Ondra 15, Miky 60, Jirka 68, Kačka 77, Vojta 83, Matěj 76. Kryšpín 96 a Míša 9. Na lavičce mě doplnil Roman Guttenberg.

42713293_262847570936971_1708006904757747712_n

Do prvního zápasu proti Tatranu nastoupil v brance Honzík. Začátek byl opatrnější, potřebovali jsme se trochu rozehrát. To potřeboval ale i soupeř, takže jsme se poměrně rychle dostali do vedení. Půlka skončila za stavu 6:1 – jediný obrdžený gól padl po chybě v obraně, kdy si naši obránci nepohlídali střešovického hráče. Druhá půlka již nebyla tak aktivní. Skončila „pouze“ 3:1 a celkový výsledek tak byl 9:2. Jako zápas na rozehrání to ale postačilo.

Druhý zápas nás čekal pro nás dosud neznámý soupeř Traverza Mukařov. Do branky se teď postavil Táda 34. Začali jsme lépe než v předchozím zápase a vytvořili si rychlé vedení. Po první půli stav 8:0 ukazoval, kdo má na hřišti převahu. Druhá půle však byla opět rozvážnější, obdrželi jsme smolný gól a dali jen tři. Přesto výsledek 11:1 je moc pěkný.

Na třetí zápas jsem musel odjet a tak jsem na střídačce nechal Romana, kterého doplnil Pavel Flegr. Sestava zůstala stejná jako v druhém zápase a nové trenérské duo si proti SK Dvojka Praha vedlo ještě lépe. Výsledek 15:0 byl tak krásnou tečkou za prvním turnajem, který končí postupem do 3. koše!

2009

Jirka

Bleci 25.11.2018-DSC_0559
27
Lis

2008 mají další zkušenosti z prvního koše

Nedělní dopoledne 25. 11. 2018. Začal náš první zápas proti Chodovu a hned v 1. minutě po 3 vteřinách prošla střela Lukáše Janoštíka do

46091087_541851456288084_5010391659330928640_n
14
Lis

Elévové 2008 po dobrých výkonech druzí

V nedělním krásném počasí, jsme se vydali do pěkné haly v Kobylisích, abychom odehráli čtvrtý turnaj a napravili herní dojem z minulého nepovedeného turnaje.

První

unnamed (2)
13
Lis

2009tky se bavily hrou v Hlubočince

Plní energie z volné soboty jsme se vydali do daleké Hlubočinky, která však disponuje vzorovým sportovním areálem.Turnaj, který řídil oddíl SK Dvojka Praha,