27
Zář
Jakub Zalubil

2009 zvládli první elévský turnaj!

Ročník 2009 vstoupil sobotním turnajem do svých prvních zápasů v kategorii elévů. Hned jak vstoupili na hřiště projevili se zkušenosti, které hráči nasbírali, když hráli tuto soutěž minulý rok nad rámec svých zápasů.

Do zápasů se vstoupili ve složení: Táda 34, Honzík 51, Johy 4, Táda 16, David 17, Tom 18, Kryštof 22, Tom 27, Ondra 15, Miky 60, Jirka 68, Kačka 77, Vojta 83, Matěj 76. Kryšpín 96 a Míša 9. Na lavičce mě doplnil Roman Guttenberg.

42713293_262847570936971_1708006904757747712_n

Do prvního zápasu proti Tatranu nastoupil v brance Honzík. Začátek byl opatrnější, potřebovali jsme se trochu rozehrát. To potřeboval ale i soupeř, takže jsme se poměrně rychle dostali do vedení. Půlka skončila za stavu 6:1 – jediný obrdžený gól padl po chybě v obraně, kdy si naši obránci nepohlídali střešovického hráče. Druhá půlka již nebyla tak aktivní. Skončila „pouze“ 3:1 a celkový výsledek tak byl 9:2. Jako zápas na rozehrání to ale postačilo.

Druhý zápas nás čekal pro nás dosud neznámý soupeř Traverza Mukařov. Do branky se teď postavil Táda 34. Začali jsme lépe než v předchozím zápase a vytvořili si rychlé vedení. Po první půli stav 8:0 ukazoval, kdo má na hřišti převahu. Druhá půle však byla opět rozvážnější, obdrželi jsme smolný gól a dali jen tři. Přesto výsledek 11:1 je moc pěkný.

Na třetí zápas jsem musel odjet a tak jsem na střídačce nechal Romana, kterého doplnil Pavel Flegr. Sestava zůstala stejná jako v druhém zápase a nové trenérské duo si proti SK Dvojka Praha vedlo ještě lépe. Výsledek 15:0 byl tak krásnou tečkou za prvním turnajem, který končí postupem do 3. koše!

2009

Jirka

unnamed (2)
08
Říj

2008čky vyhrály také svůj druhý turnaj!

V neděli 7.10. hráli elévové svůj druhý ligový turnaj, který se konal ve sportovní hale v Kunraticích.

V prvním zápase

image1
08
Říj

Elévové 2009 odehráli druhý ligový turnaj

S novým trenérským složením se Elfové 09 vrhli do bojů ve vyšším koši, do kterého přešli hladce na turnaji předchozím.

Turnaj, který

2008
24
Zář

Elévové 2008 zahájili sezónu na výbornou

První ligový turnaj odehráli elévové 2008 na domácí hale v sobotu 22. září. Krom připravenosti týmu na ligové zápasy prověřil i spolupráci rodičů během pořádání