V prvním zápase čekala náš starší ročník elévů Orka z Horních Počernic. Věděli jsme, že soupeř to je zrádný a nepříjemný, hrající až příliš jen na výsledek nehledíce na styl hry, kterým se prezentuje. Až nás i soupeř překvapil, kdy od začátku zápasu se snažil hrát kombinační florbal po zemi. Těžiště hry bylo na naší útočné polovině, ovšem nám vázla koncovka. Když jsme se po 5 minutách dostali do vedení a soupeř vycítil, že po zemi to k nám nepůjde, vrátil se ke své klasické hře, kdy míček urazí mnohonásobně větší vzdálenost ve vyšší letové hladině, než po zemi. A částečně mu to přineslo i ovoce, kdy jsme obdrželi smolný gól a první půle tak skončila za stavu 1:1. Ve druhé polovině jsme do soupeře bušili co to šlo a jedna dorážka se naštěstí ujala a zajistila nám hubené vítězství 2:1, které nás ve finále hodně mrzelo…

Ve druhém zápase nás čekal námi dobře známý Tatran Střešovice. Ačkoli jsme věděli, že soupeř na nás vletí hned po začátku zápasu, hráli jsme, jakoby jsme hráli proti mladším klukům, co nám nemůžou nic udělat. Obdržená branka visela ve vzduchu a netrvalo dlouho a soupeř se jí dočkal. Další průběh zápasu by se dal charakterizovat jako „každý chvilku tahal pilku“. O poločase jsme nakonec prohrávali 1:2. Ve druhé půli se nám podařilo dorovnat na 2:2, ale to bylo už ovšem vše. Díky lepšímu skóre zápasu s Orkou (Tatran 9:1 Orka) jsme byli odsouzeni ke hře o třetí místo proti Chodovu.

Zápas s Chodovem začal bohužel úplně stejně, jako zápas proti Tatranu a hloupými chybami jsme tahali od začátku utkání za kratší konec. První půle skončila naštěstí jen jednobrankovým rozdílem, 2:3. Ve druhé polovině už kluci nedopustili větší drama a vyhráli jí 3:0. Zápas tedy skončil za stavu 5:3 na kterém měl velký podíl náš navrátilec do sestavy Honza9, který si připsal hattrick.

Turnaj byl celkově herně povedený, jen jsme se celou dobu trápili s finální fází.