16
Lis
Jiří Patočka

2008 bojovali v 2. koši v Unihoc aréně

První zápas byl velice důležitý. A to z jednoho hlavního důvodu, kdy v druhém zápase nás čekal velmi silný Tatran, který nás už jednou jednoznačně porazil. Abychom mohli hrát v klidu o 3 místo, museli jsme zabodovat proti Florbal Jesenice pětky. Před zápasem jsme si řekli sestavu a šli jsme se pečlivě rozběhat.
Zápas se vůbec nevyvíjel herně dobře. Převážnou část hry jsme jen bránili. Když už jsme získali míček, většinou jsme ho hned ztratili, a to buď špatnou přihrávkou nebo nezvládnutým soubojem 1 na 1. Díky Maxovi, který odchytal parádní turnaj a několika dobře zakončenýma protiútokem, jsme vyhráli 5:1. V tomhle zápase se potvrdilo, že ne vždy musí zvítězit lepší družstvo.
V druhém zápase nás čekal již zmiňovaný Tatran. Ze začátku jsme soupeře překvapily, a to když jsme mohli během chvíle vest už o 2 branky bohužel obě střely po krásné akci skončily na bílé části branky. Později se nám však povedlo vstřelit první branku zápasu. Průběhem času už Tatran přebíral otěže zápasu a otočil zápas a kráčel si pro výhru v poměru 2:6.
V zápase o třetí místo nás čekala Orka Čelákovice, která přijela v mnohem silnější sestavě, než na první turnaj. V zápase jsme se zaslouženě ujali vedení, ovšem pak šel náš herní výkon rapidně dolů a hra na balónku dokládala náš celoturnajový zmar. Soupeř do poločasu vyrovnal a do druhé půle jsme šli za stavu 1:1. V druhém poločase každý tým přidal po jedné brance. Když už to vypadalo, že se půjde na nájezdy, dostali jsme smolný gól, na který jsme již nestihli odpovědět. Zápas jsme sice smolně, ale zaslouženě prohráli.
Doufáme, že pro kluky to byla velká lekce a začnou přistupovat k tréninkům a zápasů tak, aby to odpovídalo tomu, co chtějí hrát. Na závěr ještě jednou musím pochválit Maxe, který jde se svými výkony zápas od zápasu vzhůru.
Kuba a Jirka

2008

IMG_20180114_141414
16
Led

Stále neporažení – elévové 2007!

V neděli 14.1. jsme odjeli na další košový turnaj který hostil Králův Dvůr.Na turnaj jsme nastoupili v sestavě: Pěnička,Kreibich, Budínský,Štoček,Vorel,Kebrle,Tandler, Budín,Novák,Zápotocký,Egrt,Pecka O,Štygler,Robek,Tichý,Pecka M,Bohatý.

2008
14
Pro

Elévové 2008 ve finále!

Po dvou příliš nepovedených turnajích přišlo aspoň z herního pohledu zlepšení. První zápas proti Sokol Rudná skončil 5:2 v náš prospěch. Zápas to

IMG_20171209_135243
12
Pro

Další z vyhraných lig elévů 2007!

O uplynulé sobotě jsme se sešli k pátému ligovému turnaji prvního koše elévů v následující sestavě: Kreibich, Pěnička – Pecka M., Tandler, Tichý,