06
Lis
Jakub Zalubil

2007 mají za sebou kutnohorskou misi

Po delší době strávené v druhém koši, se nám na minulém turnaji v Kunraticích ‘podařilo’ sestoupit a tak jsme bezesporu měli o motivaci postaráno.

Snad poprvé v sezóně nám hrál do karet los turnaje, který se odehrál v Kutné Hoře.
S úsměvy na tváři jsme se sešli na hale (která má do ligových parametrů hodně daleko) odhodláni a plni energie.

Hned však první zápas nám připravil vcelku slušné vystřízlivění. Důrazná a jednoduchá hra domácích, nám po celý první poločas neumožnila takřka nic směrem dopředu.
Pozitivem bylo jednoznačně nasazení všech hráčů. Bohužel nás ke konci poločasu a ze začátku toho druhého srazila naše přítomnost v minulosti a psychická nevyspělost nám prohrála tento zápas. Nutno však podotknout, že jsme ze zápasu odcházeli s hlavou vztyčenou, jelikož jsme na hřišti, co se fyzických sil týče, nechali vše a bojovali až do závěrečného hvizdu (L0:3).

Po zbytek turnaje jsme si stanovili jasné cíle, které se nám podařilo splnit a to je pro nás nesmírně cenné!!!
Učíme se kontrolovat své emoce a pracovat se svými myšlenkami, ruku v ruce s herními dovednostmi.

II.zápas byl v Kutnohorské ‘stodole’ o poznání florbalovější a v severském derby jsme přetlačili svou šikovností Kobyliské střelce (W5:2). Skvělé napadání z naší strany!

V zápase o 3.místo na turnaji, jsme se rozhodli vyzkoušet si a naučit se každý novým pozicím ve hře. Obránci nám tedy převážně bojovali na polovině soupeře a útočníci si pro změnu přivykli k zodpovědnosti na ‘posledním’ postu ve hře.
Zmatená první půle a mrmlání si pod nosy nám jasně ukázala, že takhle to nepůjde. Každý jsme se tedy během 2minut zamysleli a rozhodli se zlepšit se na daném postu. Dynamická hra v útočném pásmu sebou přinášela i výpady ze strany soupeře,avšak kdo nás nezná, tak vždy pozná, zač je toho Kuba v bráně :)))!(W5:4)
Skvěle dohraný zápas, který všem hráčům ukázal, že florbal není pouze o hře na jedné pozici.

Celým turnaj jsme odehráli ve skvělém nasazení a s obrovskou chutí hrát.
Všechny nás hra bavila a naučili jsme se novým dovednostem.

!!! Už umíme nakrmit svou opičku !!! a příští turnaj si užijeme na domácím hřišti v Letňanech!

Ondra, Séba, Fíla, Mára, Ondra, Denča, Domča, Alex, Vojta, Tom, Marťas, Eda, Luky, Kuba

unnamed (2)
Michal&Jirka

pripravky_2011_2019_01_19
21
Led

Úspěšný domácí turnaj přípravky 2011

Podmínky zdály se být ideální a vše začalo stejně jako před dvěma a půl měsíci.……

Je sobota ráno,

pripravky_2010_2019_01_20
21
Led

Další vítězné tažení přípravky 2010

V neděli 20. 1. 2019 nás čekal boj o obhajobu „prvního koše“, a to navíc byli v naší skupině soupeři, které jsme neznali.

číst článek

medaile pfc g8
06
Led

Blaci mají za sebou úspěšný turnaj

Letošní ročník mezinárodního turnaje Prague Floorbal Cup je za námi a pro BA family je to mimořádný úspěch! Mezi elitních tuzemských klubů a